У Житомирі міські ліцеї №1 та №26 відвідали постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє та голова Управління ЄС із питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги в Україні Клаудія Амарал
У Житомирі міські ліцеї №1 та №26 відвідали постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє та голова Управління ЄС із питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги в Україні Клаудія Амарал