Вівторок, Лютий 27

Перезавантаження і очікування

Ми разом з Вами живемо в країні, яка має найбільший потенціал, але поки що його відчути складно. Кожен незрозумілий нам крок з боку можновладців щодо змін у нашому повсякденному житті гальмує наше мислення про стабільність, потайки кожен з нас хоче допомагати своїй країні, але невпевнений, що така допомога щось змінить, це то так. Ми нікому нічого не винні, окрім самим собі, але ж ми хочемо гарного обслуговування в усіх сферах послуг, професійних-фахових консультацій від існуючих сфер життєдіяльності, захисту нашого життя і життя наших близьких, соціальних гарантій для кожного – вони у кожного свої. Цікаво виходить: ми хочемо отримати від своєї держави мінімум і нічого для того не робити. Дивлячись на інші країни, на їх розвиток і добробут нам здається – ми злидні, але це не так, ми, саме ми є тут господарями, просто в свій час ми голосуємо не розумом, самі носимо хабарі, самі інколи не стоїмо на боці справедливості до кінця, не виховуємо своїх дітей патріотами своєї країни.
Будинок стоїть на фундаменті, і саме той фундамент ми сьогодні заливаємо бетоном, в склад якого входить виховання, доброта, старанність, принциповість, стійкість і вміння відстоювання та боротьба за справедливість. Все змінюється навколо нас, але час немає ціни і змінити або зупинити його неможливо. Не втрачаючи час, ми маємо допомагати один одному, найбільш прості речі відбуваються, коли не якийсь дядя поставив дитячий майданчик, а жителі будинків вийшли і разом навели лад в своєму дворі.
Найбільш негативні наслідки у нашій свідомості лишились після невдалих реформ, які на сьогоднішній день призвели до розгалуженості. Якщо окремо взяти за основу реформу правоохоронної системи, то що ж ми маємо на сьогоднішній день: створення декількох нових підрозділів, які не входять в склад підконтрольності державному апарату, імперію, сформувавши яку одна особа контролює армію в середині країни, знищену спецслужбу. Результатом цього є наслідки дублювання функцій, витоку інформації, потурання один одного на принципі «та звільняйте – через суд відновлюсь». Ми маємо змінюватись на прикладі найбільш розвинутих країн світу, у виконавчій гілці влади має бути один спеціальний орган, який би контролював усі без винятку антикорупційні органи, органи правопорядку, усі існуючі механізми в державі, якщо це стосується державної або національної безпеки. Більшість наших ворогів розуміють, що у разі отримання сильної структури їхні можливості будуть обмежені, тому й роблять усе, щоб затягнути час, при якому штучно знищується спецслужба нашої країни за рахунок втрати найкращого людського потенціалу нашої країни. У іншому випадку внутрішній олігархат немає бажання у себе в дома сформувати комбайн, який може знищити їх назавжди. Саме спецслужби інших держав за рахунок підтримки своєї держави працюють на випередження і неважливо, хто ворог, важливо, що ти працюєш для своєї країни, для її розвитку і їх мислення, прищеплюючи їм патріотизм, ідеологію і навички, які в подальшому досконало вплинуть на їх прагнення розвивати свою, а не чужу країну.
Кожен українець, дивлячись або слухаючи новини, формує своє мислення про обставини, державу, можновладців, і в цій горі сміття йому не розібратись без допомоги саме контролю з боку держави. Інформаційне поле і часи капіталізму нас кидають у дурну прірву цифр, ненависті, негативу, що знищує позитивне мислення. На сьогоднішній день розпочинаються інші кроки у напрямку розбудови нашої країни і ми свято віримо, що в майбутньому наші гілки влади будуть працювати для Українського народу з чіткими розділеннями повноважень і продуктивною працею. Патріотами ми маємо бути в душі, і патріот – це не злий і страшний радикал, патріот – це той, хто любить свою країну, хто, виховуючи свою родину, закладає любов до батьківщини змалку, патріот – це той, хто не спить і виховує двох дітей, поки чоловік захищає свою країну, патріот – це той, хто не ховається в теплій хатинці, поки наші хлопці гинуть у битві з ворогом, а віддає їм все, що в силах, часом останнє, патріот – це той, хто не зрадив обов’язку рятувати життя людей навіть у розпал пандемії, патріот – це той, хто кинув кар’єру заради мільйонів і намагається змінити країну, патріот – це той, хто не здається, коли бізнес не приносить доходу а він не звільняє своїх працівників, бо думає про їх сім’ї. Ми з Вами, шановні Українці, є патріотами, але кожен по-своєму, і в тому і є наша відмінність.
Час неплинною силою змінює нас. Озерніться: невже ви не Патріоти своєї країни….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram