Понеділок, Серпень 3

Житомирська жіноча команда перемогла у Першості України з волейболу

Житомирська жіноча команда перемогла у Першості України з волейболу«Фінал чотирьох» І ліги України з волейболу завершився у Житомирі 5 липня. Перемогу здобули житомирські спортсменки з команди «Полісся ліцей-інтернат», які в фінальному поєдинку з рахунком 3:0 обійшли волейболісток з Івано-Франківська. Таким чином, житомирянки – чемпіонки України, у них золото, дівчата з Івано-Франківська отримали бронзу, а срібло дісталось одеситкам з команди «ФОГТЛАНД», яку наші спортсменки перемогли днем раніше.

Під час урочистого нагородження також було відзначено кращих гравців сезону.

 «Три роки назад ми прийняли рішення про створення спортивного ліцею,  а сьогодні дівчата з команди «Полісся ліцей-інтернат» вже стали володарками золота І ліги, міцним резервом і волейбольним майбутнім Житомирщини. 10 червня ми будемо підводити підсумки спортивного волейбольного року і думаю, що фінансування на наступний рік буде більшим», – відзначив після нагородження голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

«Це для нас велика перемога і сьогодні Житомирщина твердо стоїть на волейбольній мапі України. Щиро дякую тренерам, це їх величезна заслуга, та дівчатам, які провели шалену роботу. На превеликий жаль COVID-19 забрав у них глядачів, які могли б додати енергії, але вони все одно перемогли. Ми маємо підтримувати спорт, адже це наше майбутнє, це здоров’я нашої нації», – прокоментував волейбольний фінал у Житомирі перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *