Середа, Січень 20

ВЖЕ НЕЗАБАРОМ ДОРОСЛІ ТА ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗМОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ОСНАЩЕНИМИ АВТОМОБІЛЯМИ

ВЖЕ НЕЗАБАРОМ ДОРОСЛІ ТА ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗМОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ОСНАЩЕНИМИ АВТОМОБІЛЯМИНезабаром люди з інвалідністю вже зможуть користуватися новими спеціальними автомобілями, обладнаними  підйомниками та кріпленнями, які Житомир придбав у грудні попереднього року за кошти державної субвенції на суму 2 млн 400 тис. грн.

Сьогоднішнім рішенням виконавчого комітету спеціальні автомобілі для перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями передані на баланс Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та  Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради.

ВЖЕ НЕЗАБАРОМ ДОРОСЛІ ТА ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗМОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ОСНАЩЕНИМИ АВТОМОБІЛЯМИЗі слів Вікторії Краснопір, директорки департаменту соціальної політики міської ради, автомобіль, що знаходиться на балансі терцентру  та з 2014 року  обслуговував людей з інвалідністю,  вже  не  в найкращому технічному стані.

Народний депутат Ігор Герасименко посприяв у спрямуванні субвенції у розмірі 2 млн 800 тис грн на соціально-економічний розвиток регіону.

ВЖЕ НЕЗАБАРОМ ДОРОСЛІ ТА ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗМОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ОСНАЩЕНИМИ АВТОМОБІЛЯМИ«Було проведено тендерні закупівлі та придбано два автомобілі для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також визначено, що один з них буде обслуговувати дітей в Центрі комплексної реабілітації…. Тобто дорослих людей з інвалідністю вже обслуговуватимуть два автомобілі», – розповідає Вікторія Краснопір.

ВЖЕ НЕЗАБАРОМ ДОРОСЛІ ТА ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗМОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ОСНАЩЕНИМИ АВТОМОБІЛЯМИВажливо, що спецавтівки можуть одночасно перевозити до чотирьох візків, що зручно й економно. «Автомобілі якісні, сертифіковані, обладнані автоматичними підйомниками, безшумні, надійні Вчора ми отримали на них номерні знаки, центри реєструють автомобілі у себе»– додає Вікторія Краснопір.

Після технічних процедур люди з інвалідністю зможуть користуватися новим спецтранспортом. Зазначимо також, що порядок  надання транспортної послуги  для осіб з обмеженими фізичними можливостями визначатиме нове Положення, яке наразі розробляється профільним департаментом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram