Неділя, Березень 7

Вибір або провокація

Вибір або провокаціяОсновою сьогоднішніх протестів є гра політиків і олігархів, які не врахували у цій своїй грі український народ. Причиною таких негативних наслідків для нашого суспільства може стати черговий майдан, який може за певних обставин призвести до краху української державності. Однією з зацікавлених сторін можна впевнено назвати країну агресора, країну, яка незадоволена нашим прагненням європейських цінностей і вектором об’єднання з ЄС та США, а головне, що в цій грі між РФ і США нас не існує. Українцям важко сьогодні сприймати дії уряду і Президента, які формують підвищення цін на життя в нашій державі, причому обставини виглядають так, що нас розділили на еліту і бидло, хтось в період т. зв. «локдауну» заробляє, а хтось банкрутує, саме той хтось платить податки і віддає останнє для наповнення бюджету, а інші великі корпорації шукають, як не платити – парадокс реальності України.

Більшість політиків, які проаналізували перспективи змін у сучасній геополітиці, мають велику надію, що після інавгурації нового Президента США наша країна матиме неосяжний захист від РФ, а головне – ця надія може змінити життя простих українців завдяки жорсткій політиці проти діючого олігархату. Сьогодні ми усі прагнемо змін, але ці зміни дуже важко нам даються, і, якщо замислитись, головний ворог сьогодні у нас в хаті, цей пан, який нагайкою поганяє тай потайки собі: «Хай терплять і не стогнуть». Цікава ситуація складається з тарифами; видобуток та технічна обробка надр повністю під олігархічними кланами – невже РФ так просто хоче зіграти наш народ, вививши його на вулицю в зимовий період? А може, наш українець замість мітингувати піде і спитає у енергетичних лобістів: за які суми була викуплена енергетична та видобувна сфера України, як наслідок формування тарифів тільки за участі органів місцевого самоврядування? І навіщо нам потрібне таке правління, яке не може відстоювати інтереси своїх громадян, без стрижня впевненості та послідовності? Але, можливо, не дають саме олігархи та їх оточення, вони загралися у гру, де є лише вони, а українців там не існує.

Українські олігарх – це не просте створіння, це сучасні машини знищення, вони на основі перемогти і заробити більше забули про свій народ, знищують та травлять, руйнують та дискредитують, лише з однією метою – мати свій інтерес. Ми з Вами також винні, що віримо їм й досі, на виборах продаємось, у повсякденні їмо їх брудні технології. Олігархи є скрізь, але українські олігархи – це окрема каста, їх не сприймають ніде, і саме тяжке, що вони не бачать українців, вони нас перетворюють на грошову одиницю, такі собі українці, які знищують свій власний народ!

Нам з Вами не потрібні конструктивні ідеї, ідеї без протистояння, але жорсткого контролю і прозорої перспективи їх реалізації. Безхребетність наших політиків, які продаються 10-ти гнидам, формує наш світогляд сьогодення з єдиною метою: стати краще, збагатитись, отримати плив на владу. Цікава перспектива була б для цих політиків подавитись разом зі своїми панами, які кидають їм кістки від нашого народу. Остання надія є лише на діючого Президента, який підтримає свій народ і розпочне жорстку політику проти монополії олігархічних кланів. Впевненість  в тому, що його підтримає Українська Нація є, більше того, українці ще свято вірять, що ми переможемо на цих непомірно важких війнах, як із зовнішнім, так із внутрішнім ворогом.

Остаточно є невеликий час лише для мрії, мрії розвитку та розбудови, стабільності та знищення брудних політиканів, виїзду з нашої країни гнійної десятки панів, які б подавились нашими стратегіями, розумом і впевненістю, жагою до захисту своїх родин та відвагою захисту своєї України. Ми маємо впевнено іти вперед, але кроки наші мають бути продуманими алгоритмами добробуту для всього Українського народу, без протистояння, яке нам так свято прививають політикани. Ми маємо зрозуміти лише одне: ми нація найрозумніших і найстаранніших людей планети, нам заважають одиниці ті кліщі на нашому тілі, які грають у свою гру; потрібно зіграти їх. Будь-яке протистояння з середини не принесе нам зміни, через короткий час ми зрозуміємо, що саме деякі олігархи його створюють для себе, лише для себе, а ми з вами є бидлом для них, інструментом втілення своїх намірів. Проблематика сьогодення буде змінюватись поступово, але протистояння олігархів саме з українським народом може завершитись лише завдяки створенню найгірших умов для їх брудних політично-економічних ігор.  

Формуємо світогляд разом не побаченим, а зробленим, лише ми – господарі своєї країни, лише ми пустили пана у свій дім, а він і ноги не витирає… Сучасність вимагає від нас правильного і конструктивного мислення, ми вчимося і розвиваємось важко і старанно, але є впевненість, що у цій важливій грі ми переможемо саме завдяки правильному мисленню наших Українців.

Далі буде…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram