Субота, Квітень 17

Всі міста та райони Житомирщини у “червоній” зоні

Всі міста та райони Житомирщини у “червоній” зоніТільки-но відбулося засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому було прийняте рішення про введення в Житомирській області карантинних обмежень «червоної зони». Необхідність посилення карантину зумовлена значним збільшенням захворюваності жителів області на СОVID-19.
‼ За останній тиждень на Житомирщині здійснено майже 6 тисяч ПЛР-тестувань, із них половина виявилася позитивними. За останні чотири тижні динаміка захворюваності в області збільшилась втричі – від 900 до більш ніж 2700 хворих.
🦠 Тому через стрімке зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу, з 3 по 17 березня на Житомирщині діятимуть карантинні обмеження, які функціонували під час жорсткого карантину в січні.
Зокрема діятимуть такі заборони:
🔴 буде припинено діяльність закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та обслуговування на виніс);
🔴 заборонена робота ТРЦ та інших розважальних закладів – кінотеатрів, театрів тощо;
🔴 не працюватимуть заклади освіти (окрім дитячих садків і початкових класів у школах);
🔴 будуть зачинені непродовольчі ринки та магазини, спортивні зали, басейни, фітнес-центри.
Карантин під час зимових канікул, який був один із найм’якіших карантинів серед європейських країн, дозволив Україні, спинити другу хвилю коронавірусу. Тож маємо підстави сподіватись, що тимчасові обмеження навесні дозволять спинити спалах хвороби й на цей раз. Разом з тим, в Україні розпочато вакцинацію від COVID-19, під час якої вже вакциновано майже дві сотні медичних працівників Житомирщини, які матимуть імунний захист й продовжать боротьбу з хворобою.
Переконаний, що зараз ще не час розслаблятись, попри одинадцять місяців боротьби з пандемією. Зараз, нам потрібно бути відповідальними й надалі виконувати умови карантину.
Це те, що кожен з нас може зробити задля себе, своїх рідних і нашого майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram