Вівторок, Серпень 4

Влада подарувала 22-річному житомирянину нову квартиру

Влада подарувала 22-річному житомирянину нову квартируКлючі від нового житла, – перед початком засідання 70-ї сесії міської ради очільник Житомира Сергій Сухомлин привітав юнака із новосіллям.

«Перед початком нашого засідання пропоную вручити ключі від соціального житла – квартири, яку придбали по вул. Шевченка в місті Житомирі в особі числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, Ваховському Євгенію Вікторовичу», – наголосив Сергій Сухомлин.

У міській раді зазначають: придбали помешкання за рахунок коштів місцевого та обласного бюджетів на умовах співфінансування – 50/50. Житло повністю готове до проживання. Залишилося лише довстановлювати меблі та побутову техніку. Власник нової квартири задоволений.

«Хочу подякувати щиро, від чистого серця Сергію Івановичу та всім депутатам міської ради за надану допомогу. Хотілось би сказати дуже багато чого, але трошки нервую. Щиро-щиро дякую. Це для мене дуже важлива подія в моєму житті. Тепер у мене буде свій теплий, затишний куточок, в якому я буду проживати. Дякую», – сказав Євгеній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *