Субота, Грудень 5

Великі зміни чи мильна бульбашка?

Великі зміни чи мильна бульбашка?Наше суспільство переживає часи невизначеності, усі біжать у потрібному напрямку без єдиної кінцевої мети, без мотивації, аби жити, лишитись в строю, бути потрібним і т. д. Звичайним осінньо-депресивним станом це назвати важко, хтось змушує наше суспільство формувати критичний негатив, який формує основу проти діючих чиновників, без визначення поганий або хороший. Це відчуває кожен пересічний громадянин, який отримує інформацію зі ЗМІ. Жага до відновлення справедливості, підбурення населення щодо боротьби зростає, що може в подальшому призвести до ефекту лавини.
Зокрема, населення України після виборів органів місцевого самоврядування очікує знову на чудо, але не чудо боротьби з корупцією або справедливих судових рішень, їм цікавіше побачити перспективу розвитку конкретної області. Мова йде не покращення інфраструктури, усіх цікавить підвищення рівня життя, хай навіть у довготривалій перспективі, усі хочуть зрозуміти, коли настане довготривале чудо.
Кожен громадянин формує свою свідому і зрозумілу для себе стратегію, план, тактику, яка пов’язана з елементарними речами: що конкретно отримає моя родина, на скільки більше та краще я забезпечу себе в майбутньому, що буде з цінами на енергоресурси і т. д.
Проблематика питання планування існує? Звичайно існує, вважає пересічний громадянин, який прагне розвитку себе і своєї родини. Егоїстично? Так, егоїстично і напевне найкраще рішення на сьогоднішній день це системність, послідовність і планування з кінцевою метою. До того ж така негативна свідомість щодо відсутності стратегії розвитку порівнюється у пересічних громадян з навігаційною системою, яка показує невірний або довший шлях – вона працює, але не покращує, а погіршує і навіть шкодить.
Більшість, або її частина впевнена, що базою для розвитку є економіка, інвестиція, розвиток т. зв. «Житнеці світу», яка може нагодувати суспільство розвиваючи при цьому галузь ракето будівництва, генної інженерії, айті-індустрію і нанотехнологій пов’язану з вивченням глобальних змін, що можуть призвести до невиправних наслідків. Подальшою основою може стати освоєння та розроблення зброї, як для захисту так і для знищення цілей ворога. Використовуючи полігони, де ведуться бої, ворог застосовує експерименти, що дає змогу випробуванням новим видам озброєння, що не використовується взагалі нашою стороною. Малі підприємці, які засипають своїми ідеями нових методів маскування, розвитку та вдосконалення довготривалих тактичних засобів спостереження, коригування і т.д. можуть створити незалежний інститут досліджень на основі людей, які прагнуть удосконалити нашу міць, що дасть робочі місця і економічний прорив. По-друге, це зміна сировинної бази ЄС на всесвітній концерн продовольчої групи готової продукції. По-третє , це розвиток індустрії-біржі корисних копалин також у формі готової продукції.
Найголовніше для українця на сьогодні – це зрозуміти для себе куди і навіщо, коли і скільки, з ким і до кого, хто є хто. Зміни відбудуться, напевне в це потрібно вірити, але частина населення не вірить нікому: «усюди вороги», частина флегматично подумки: «моя хата з краю», частина вагається: «потерпим, аби не гірше», частина з подивом вважає, що все нормально: «прогресуємо». Головне те, що нас розділили і питання, на скільки ще частин нас можуть розділити. Не забувайте, ми маємо вперто працювати і долати перепони для досягання поставленої цілі, ми потрібні поки що лише собі лише в майбутньому своїй державі….
Далі буде….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *