Середа, Березень 20

Вакцинація. Вільний вибір

Вакцинація. Вільний вибір
По містах України прокотилася протестна акція батьків, чиїх дітей не пустили до школи чи дитячого садочку через відсутність щеплення.
На тлі епідемії кору, яка накрила Україну від сходу до заходу у МОЗ знайшовся єдиний спосіб боротьби з поширенням хвороби – примусова поголовна вакцинація. Як того домогтися? Поділити дітей на гарних і не дуже. І цих не дуже гарних до гарних не пускати.
Міський голова у відповідь батькам, яки виступили проти такої форми боротьби за здоров’я нації, заявив – я не хочу нести відповідальність за смерть не щепленої дитини. А як щодо відповідальності за, не дай боже, смерть чи каліцтво від щеплення? Відповідальність і у першому і у другому випадку – на батьках.
У 2017 році за даними МОЗу зафіксовано 18 смертей, які збіглися у часі з вакцинацією. Коментуючи цифри смертності у МОЗі підкреслюють – “Смерть після не означає смерть в результаті”.
У дитинки моєї колеги після щеплення чудовою французькою вакциною плямами почали випадати коси. Жодні дослідження не підтвердили, але і не спростували зв’язок цих змін із вакциною. Чи захоче матуся вдруге ризикувати?
Аби убезпечити суспільство від важких інфекцій необхідно створити колективний імунітет, твердять медики. Його забезпечує 90 % рівень вакцинації. Але чому цієї мети треба досягати радянськими методами?
У моїй родині вакциновані усі, і діти, і батьки. Питання робити щеплення чи ні не виникало. Але впевнена, якби на мене тиснули, я б щосили опиралася.
Вакцинація повинна бути Добровільною і Усвідомленою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *