П’ятниця, Серпень 19

У Житомирі запрацював фонтан «Космонавт»

У Житомирі запрацював фонтан «Космонавт»Пробний запуск фонтану на Польовій, – такою новиною поділився радник Житомирського міського голови Олександр Черняхович на своїй сторінці у Facebook.

«Внесли певні корективи в роботу. Загалом реконструкція фонтана та майданчика навколо нього завершена. Близько місяця займуть роботи з паперами – сертифікація та здача об’єкта в експлуатацію. Але місцеві жителі вже гуляють реконструйованим сквером», – розповідає Олександр Черняхович.

Проте не всі житомиряни задоволені такою реконструкцією. Адже за передпроєктною пропозицією, були заплановані майданчики відпочинку у вигляді планет Сонячної системи, яких мешканці міста не бачать і досі.

Оновлювати сквер навколо фонтану розпочинали ще минулого року у рамках реконструкції будівлі Корольовської районної ради під ЦНАП. Міський голова зазначав, що на благоустрій цієї території Кабмін спрямував 10,6 млн грн.

Ще у травні 2019 року Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Facebook повідомляв: «Автори цього концепту вважають, що варто продовжувати „космічну“ тему. Майданчики відпочинку символізують 8 планет Сонячної системи. У центрі – фонтан „Космонавт“, який символізує Сонце.

У сквері також заплановані дитячі та ігрові майданчики, в тому числі інклюзивний».

«Обіцяли закінчити ще минулої осені. Цього літа роботи майже не ведуться. Надайте звіт, куди поділися гроші, що виділили на майданчики. Половини з обіцяного немає. А найголовніше, що просили – туалет, бо будемо з дітьми ходити в прозорий офіс», – обурюється користувачка соцмережі Віра Чередниченко.

Окрім того, жителів міста непокоїть і питання запуску інших фонтанів у Житомирі.

«Водночас виникає закономірне питання: чи запускатимуть цьогоріч фонтани на Старому бульварі? Наразі в центрі є лише 2 функціональні фонтани, якось малувато», – зазначає житомирянин Ігор Удовиченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram