Субота, Січень 29

У Житомирі з’явиться гаряче водопостачання

У Житомирі з’явиться гаряче водопостачання56 млн грн виділила міська рада на модернізацію котельні РК-10. У майбутньому це дасть змогу жителям 365 днів на рік користуватися гарячою водою.

«У нас існує проект будівництва електричної станції на органічному циклі Ренкіна на 10-й районній котельні. Тендер пройшов за програмою СЕКО. По реалізації цього проекту італійська компанія робить обладнання. У рамках співфінансування місто повинно виділити кошти на будівельно-монтажні роботи для будівництва  капітальної споруди станції. Загальна вартість капітальної споруди по проекту – 56 млн грн», – розповідає директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

На 2020 рік відповідно до плану первинних робіт будівництва станції виділено 20 млн грн. На ці кошти побудують фундамент для розміщення обладнання і зроблять закладні.

«Тендер виграла київська компанія.  Кошти виділені, і ми зараз знаходимося в стадії імплементації договору, підписання графіку будівельних робіт. І вже після цього будуть освоюватися кошти, буде прописаний графік, що, коли і як ми робимо», – зазначив Дмитро Рогожин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram