Середа, Травень 18

Цікава думка, або сучасна політика….

Цікава думка, або сучасна політика….

Фундаментальні помилки окремих бізнес-груп і їх лідерів щодо знищення інститутів аналітики і дорадчих органів в Україні, зіграли злим жартом з великою частиною політикуму, що поступово виливається у негативні наслідки у вигляді дискредитації, як діючої моно більшості так і опозиції. Після чергових скандалів, політичних гасел і звинувачень один-одного настають наслідки, суспільство сьогодення не може сформувати своє бачення щодо існуючих політичних сил країни, розділити на біле і чорне, або добро і зло. Вказана політична вакханалія вигідна лише нашим ворогам з РФ, які намагаються розділяти і дробити нас на не великі групи, знищувати локомотиви ідеології в соціумі, економіці, стратегічних напрямках, реформи тощо. Підтвердження вказаного судження ми переживаємо кожної хвилини у повсякденному житті, отримавши інфляційні наслідки, кожний українець переглянув бюджет своїх витрат та зрозумів можливі наслідки і тенденцію економічного потенціалу свого власного бюджету. Наша ментальність на півсвідомості сформована на основах гніту, знищення українського народу голодоморами і колективізаціями, розстрілами та репресіями, що інколи неконтрольовано прогресує у нашій свідомості, наші вороги намагаються нас постійно заганяти у психологічні навантаження, у депресивний стан, для показових виступів на міжнародній арені доводячи нам, що потрібно повернутись до союзу слов’янських країн, але ж ми маємо дивитись на послідовність, розвиток і майбутнє, для нашої країни.

Українська нація має бути відокремлена від пропагандистських дезінформуючи новин агресора, український громадянин ще не готовий до формування стратегічного мислення у болоті заполітизованих ігор і дезінформації брудних кампаній, ми більш орієнтовані на інформаційний простір роз’яснювальної роботи, яка штучно заблокована минулою стратегією радянського союзу типу «Люди мають отримувати інформацію так, як вигідно окремим вождям». Діючим молодим і амбітним політикам сьогодення потрібно допомагати, при наймі не заважати, їх загальна мета перспективна, звісно є такі, які бажають лише збагатитись, але вони є в усіх політичних партіях, це наша хвороба, яку потрібно лікувати. Якщо дивитись на першочерговий результат то він є, може не такий яскравий і швидкий але він є. Найбільші негаразди, для Президента виникають у зв’язку з боротьбою олігархічних кланів і постійним супротивом систем управління, які блокують реформи.

Також, є ворог РФ і шайка злодюжок з амбіціями короля, якого не влаштовує стратегія розвитку нашої країни до НАТО і ЄС, висновок єдиний ми на правильному шляху. Потрібно створити нові інститути управління у сфері інформаційної політики, напрямку неможливості (блокування) політизації  виконавчої і судової гілки влади. Важливість сьогоднішніх стратегічних намірів є контроль головних процесів і вплив на наслідки, коригування, тощо. Та справа не в панічних настроях і штучно надуманих їх можливих наслідках, справа у політичному дьогті, який постійно намагаються додавати українські запроданці-сучасні політики, саме вони розділяють нас на різнокольорових-різносторонніх за політичною приналежністю. Такого немає бути в нашій державі ми маємо бути єдиним цілим, перед викликами сьогодення в усіх без винятку сферах направленнях розвитку України, тому потрібно працювати і розвиватись, це захистить нас від будь-якого ворога, як зовні так і з середини.

«Не рахуйте негаразди, женіть їх подалі. Не образив допоміг і не за медалі. Став опорою, для всіх, став мов із бетону, захистити свій поріг твого з нами дому. Всі до праці, всі до столу, на чекає, доля, наша доля, та квітуча справжня без прокльону. Разом сила, разом розквіт, і щасливі діти, разом з вами ми найкращі станемо у світі»…….

Цікава думка, або сучасна політика….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram