Субота, Грудень 5

Стратегічні аспекти, як реальні кроки для перспективи процвітання України за 2-3 роки!!!

Стратегічні аспекти, як реальні кроки для перспективи процвітання України за 2-3 роки!!!Генеральні плани, стратегічні кроки, динаміка розвитку?🤔 Чого найбільше чекає суспільство нашої держави від Президента і діючих гілок влади? Напевне жорстких і всім зрозумілих кроків по відношенню до олігархічних кланів, які створили т. зв. «схеми» для збагачення і відмивання коштів. Вони як ті кліщі впились у плоть української економіки, а, як відомо, “відірвати голову кліщу легко, але не факт, що зараження вдасться уникнути”. До того ж, для покращення мотиваціїв Україні створили т. зв. «касту топ-чиновників» саме державних підприємств, які в отримують у сотні раз більше заробітні платы, ніж звичайні люди, не виправдовуючи такі привілеї у більшості випадків своєю роботою.
Таким чином, вищевказані дратуючі населення нашої держави фактори постійно поновлюють протестний потенціал та збільшують платформи для критики діючої влади з боку політичних партій. Одним з найважливіших кроків Президента України можуть стати найжорсткіші публічні заходи по відношенню до діючих можновладців: голів ОДА, РДА, керівників правоохоронної сфери, які за останній рік збагатились. Незважаючи на здобутки в окремих обласних центрах, потрібно надати керівному складу 60 діб на повне відновлення і показову звітність щодо покращення їх роботи (поповнення резервних фондів, фонду подолання пандемії за рахунок місцевих царьків-олігархів).
Другим кроком повинна стати єдина ідеологія Президента і Верховної ради України щодо реформи «кожен громадянин України, який займається будь-якою підприємницькою діяльністю має сплачувати податки тільки у своїй державі», а також перелом усіх переправ, мостів, зв’язкових наслідків тощо, які пов’язані з відмиванням коштів, схем мінімізації оподаткування і т. д. Доречні наслідки для олігархічних кланів – не війна і протистояння, де крайніми все одно будуть прості люди, а можливість створення нестерпних умов для вказаних кланів, а як наслідок – домовленість про співпрацю “по-білому” абсолютно для усіх. До того ж, головною метою стратегічного плану для абсолютно усіх громадян України має стати наповнення бюджету, повноцінний та справедливий розподіл цього бюджету, знищення недоцільних витрат з повним моніторингом витрат державного апарату починаючи з ОТГ.
Післявиборча атмосфера зіштовхнула українців у прірву пандемії, яку ми обов’язково здолаємо, єдине: з якими наслідками. За наступні 1-2 місяці населення нашої держави змінить свою думку щодо системної роботи усього державного апарату безкоштовної медицини, забезпечення і підтримки один одного і т. д. В ту секунду коли кожен українець зрозуміє, що ми маємо в усіх справах бути разом, що таким чином ми сила. Нас розділяють для знищення, для знебожіння, для банкруцтва – це єдиний механізм для наших ворогів: розділення суспільства на мінімальні частинки, які постійно будуть ворогувати між собою. І це ми маємо перевернути догори дригом. Тобто, Ми, шановні Українці, маємо конкурувати між собою, хто більше принесе в бюджет країни податків, хто створить більше робочих міст, побудує більше фермерських господарств, заводів (переробка сміття, відкриття ринків вторинної сировини), підприємств, залучить інвестицій. Українці мають почати з ліквідації заздрості і формування принципів здорової конкуренції та відповідної допомоги, створення найкращого у світі програмного забезпечення! А вже потім ми разом за 3-9 місяців збудуємо найкращу в світі інфраструктуру для нашої громади за принципами найвищих технологічних винаходів, які будуть запатентовані українськими виробниками.
Далі буде…
P.S. ми маємо стати Егоїстами, Українськими Німцями, Японськими Українцями, Американськими Українцями…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *