П’ятниця, Січень 17

Робота активістів чи пости заради хайпу?(ВІДЕО)

Робота активістів чи пости заради хайпу?(ВІДЕО)Перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко, під час засідання однієї з  комісій, повідомив, що громадська діячка Ірина Коцюба на своїй сторінці у Facebook, облила його брудом.

Мова йде про пост, який розмістила  в одній з соціальних мереж житомирська активістка у якому вона написала: «Ось так після розмови з заступником Віталій Бунечко, паном заступником Володимиром, який сьогодні піарив свою колишню партію, після зборів щодо Стратегічного плану на 2021-2023 та 2027 року, мене заблокував. Розмова в 36 хвилин після 21.00 його дзвінка не влаштувала.

Піарщик та людина не слова! Олексій Гончарук – Прем’єр-міністр України, такі не повинні бути в команді….але насправді…68 млн грн їх заділо на розпил полігону пульпи…не дамо красти».

Робота активістів чи пости заради хайпу?(ВІДЕО)

«Вона мене ображала в особистій переписці, написала гнівний пост, назвала мене, правда Віктором (посміхається) і сказала, що я зам. Губернатора, а не голови ОДА. В нас немає губернатора»,- розповів Федоренко.

Роз’ яснив чиновник і ситуацію,про яку писала активістка: «Щодо питання по цій комунальній власності. Я запитував у керівника цього комунального підприємства, який мені розповів як і що було. Сказав, що ніяких коштів вони не розтратили, 400 тисяч було витрачено на документацію. Я також задавав йому болючі питання, оскільки я не входив в ту комісію і не приймав ніяких рішень по даному питанню.

Тому прошу додатково звернути на це увагу і вивчити дане питання. Ми розуміємо, що суспільство повинно корегувати, але безпідставні звинувачення людей…».

Також, Володимир Федоренко зазначив, що поки до суду за неправдиву інформацію на Ірину Коцюбу  подавати не буде.

«Але якщо вона буде продовжувати в тому ж дусі, я буду вимушений це зробити», – сказав чиновник.

Члени комісії, в свою чергу зазначили, що таким заявам вже не дивуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *