Неділя, Березень 7

ПРОГРЕС

Що сьогодні для України прогрес? Це розвиток, як крок вперед. Ці кроки є сьогодні найважливіші у нашому житті. Ми з Вами маємо зрозуміти для себе, ми маємо вибрати: прогрес – і тільки вперед, або регрес – і дорога у прірву для країни.
Регрес – це повернення до бідності, постійні обіцянки і збільшення зла корупції в нашій державі, знищення нашої держави. Прогрес – навпаки, це поступове покращення нашого життя, як матеріального становища кожного українця, так і розвиток загалом нашої держави. Вибирайте швидше, шановні українці, з ким вам піти, саме сьогодні відбуваються процеси перелому суспільно-політичного життя нашої країни. Якщо подивитись на хронологію подій останніх 15 років, нашу державу тримала на прив’язі невеличка купка імперських окупантів з РФ, а коли ми відмовились їм служити, вони почали нас знищувати. Хіба ми досі не зрозуміли, що нам потрібно летіти на крилах розвинутої економіки і фундаментальної прогресуючої сучасності до своєї мрії, розквіту нашої України! Кожен з нас є частиною локомотиву, швейцарського механізму, який поки що працює лише на 10-15%. Якщо ми сьогодні об’єднаємось навколо єдиної мети – розквіту нашої держави для усіх без винятку громадян України, за 1-2 роки ми досягнемо 35-45% розвитку. На фоні цього порахуйте збільшення пенсії та заробітної плати мінімум у 3-4 рази, хіба це не прогрес? А, що чекає нас зі словами регрес? Все просто: сидимо і далі на одному місці, лишаємось у прірві, яка поступово нас зробить кріпаками для РФ.
Все доволі просто, якщо ми прагнемо поваги – ми маємо стати сильними, не розпускати слухи і чутки, як все погано, а працювати, зціпивши зуби, робити вклад у власну економіку, бути тим самим локомотивом швейцарського механізму, вперто боротись за своє майбутнє. Кажуть – Президент поганий, кажуть – молодий, без досвіду, кажуть – він нічого не робить, а ви впевнені, що на його місті Ви були б краще? Він прогресує, він іде вперед і це найголовніше; як наслідок –розвиток та покращення нашого з Вами життя! А може варто об’єднати зусилля та стати поруч з Президентом, перестати боротися з внутрішніми неіснуючими кошмарами в нашій голові, які нам заклали сучасні ідеологи і політ-технологи, може варто подивитися у минуле 1000 років гніту та тиску на нашу державу саме зі сторони російського імперіалізму? Часу мало для вибору з ким іти, є секунди; або прогрес, або регрес – обирайте, що для вас краще!
……Поважайте один одного і знищуйте в собі ненависть, розвивайте повагу до принципів розвитку і стабільності, ставайте мудрішими до минулого та розвивайте майбутнє разом, разом все вийде! Тільки пам’ятайте одне: «Ми Українці, ми найкращі, ми нація надії і мети, ми разом величезна сила поборемо тяжкії ці часи. Нас вже нелегко розділити, ми маєм спільную мету, давайте разом переможем і створим разом саме ту, оту квітучую державу, тей сад надії і добра, що поважатимуть, як славу, ми українці – слава ВАМ!»
Далі буде…..
ПРОГРЕС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram