Середа, Січень 20

Прогноз суспільно-політичного життя України!

Прогноз суспільно-політичного життя України!Наша країна впевнено рухається у 2021 рік, більшість населення не отримала бажаного покращення соціальних стандартів, але перспектива на те є. Кожна родина нашої держави намагається вижити та не втрачати надії на підвищення добробуту. Фактично змінюється лише обгортка, як наслідок – з’являються осередки невдоволених громадян, які формують протесний потенціал. До того ж, групи олігархічних кланів намагаються підігрівати протесний потенціал українського суспільства періодичним їх фінансуванням та ідеологічними напрямками, головне питання для української нації – це зміни, майбутнє без олігархічних панів та кланів, які впливають майже на усі процеси в нашій крані для лобіювання лише власних інтересів.

Сучасні ЗМІ, які ведуть боротьбу, також підконтрольні окремим панам, що не дає змоги отримати незаангажовану і достовірну інформацію. Кожен з нас мислить не на крок вперед або попереду у зв’язку з невизначеною політикою та відсутністю планування. Так, існує безліч перспективних проектів на 2021 рік, але вони не досконалі, на думку суспільства. Є позиція не ведення онлайн трансляції, а створення т. зв. «громадських рад», як дорадчого органу,  у функцію якого має входити наближення громад до державотворення, прямий та простий міст між населенням країни і державними органами влади. Є альтернатива, у зв’язку з неможливістю повноцінно працювати парламенту, повернутися до моделі Президентсько парламентського правління та надання повної монополії єдиному органу виконавчої влади, який би жорстко боровся з корупцією та мав під контролем усі існуючі антикорупційні та правоохоронні органи. У сфері економіки з’являється прогрес еволюції, якого поки що не видно неозброєним оком, але у разі формування позитивної репутації та захищеності іноземних інвестицій Китай та США будуть конкурувати в нашій інвестиційній сфері. Геополітику ми не витягуємо не тому, що на нас тисне країна агресор, а тому, що ми напускаємо в цей напрямок справжніх фанатів своєї справи, типу за Крим мають боротися кримські вихідці, вигнанці без образи їх, які у повному обсязі знають проблематику, Донбасом мають займатися ті, які на ділі постійно боряться, справжні фанати своєї мрії повернути окуповані території нашої України.

У разі бездіяльності Кабміну щодо підтримки малого та середнього бізнесу, відсутність роботи антимонопольних органів та відсутність формування фінансових донорів з цільовим використанням цих коштів саме для підприємців та підприємств, які є бюджетонаповнюючими, може створити штучне збільшення дефіциту бюджету країни та підвищити інфляційну динаміку.

Кожен лягає відпочивати та прокидається з мрією подальшого кроку, напрямки у кожного свої, але загальний їх характер базується на добробуті родини, соціальній захищеності, перспективі розвитку, прогнозування та стабільності. Звісно, це лише прогнози, але усіх цікавить, як відреагує держава, система, на виклики, які сьогодні нам диктує сучасність. Багато хто висловлюється про весну 2021, як перезавантаження, але навіть 10 перезавантажень не гарантує нам епоху процвітання. Кожен має планувати та розраховувати на свій інтелект, своє оточення, або розрахувати на підтримку держави, ініціативи Президента щодо підтримки і розвитку бюджетонаповнюючих підприємств. Важко прогнозувати на крок попереду без підтримки нашої країни титанів геополітичної сучасності Китаю і США.

Кожен з нас має чітко зрозуміти, як рухатись далі, як розвиватись, що дасть монолітний фундамент на 2021 рік. Впевнено віримо, що кожна родина нашої країни покращить свій добробут, різко зміниться розрив зарплат у 500000-5000, підвищяться мінімальні стандарти, завершитися пандемічна війна людства, Донбас і Крим повернуться додому. Ми маємо вірити в те, і чим сильніше ми будемо вірити в це, тим ближче ми будемо до таких позитивних змін нашої України.

Давайте зробимо усі разом собі щеплення, яке назвемо добробут, або процвітання, розвиток, перспектива і так далі, але з добром, а не зі злобою і байдужістю, починаймо з себе. Змінити світ можливо, почни з себе!

Далі буде…….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram