Понеділок, Липень 6

Проблему доступу до медичної допомоги, неузгоджений ремонт вулиць і роботу скандальної заправки «UPG» розглянули на сесії Житомирської міськради

ППроблему доступу до медичної допомоги, неузгоджений ремонт вулиць і роботу скандальної заправки «UPG» розглянули на сесії Житомирської міськрадиитання роботи поліклінічних закладів, ремонту вулиць та будівництва АЗС по проспекту Незалежності, 29 підняли вже на початку чергової 68-ї сесії.

У депутатському корпусі нагадують: Кабмін продовжив адаптивний карантин по всій Україні до 31 липня. Тобто увесь цей час поліклінічні заклади будуть працювати у тому ж режимі, що й раніше. Протягом трьох місяців люди не мають доступу до медичної допомоги. Це перетворюється на дуже серйозну проблему. Відтак, пропозиція від депутата міської ради Наталії Леонченко – подати звернення до Кабміну, щоб запустити роботу лікувальних закладів не тільки міста Житомира, але й України.

«Ми в боротьбі з коронавірусом доб’ємося того, що наші люди будуть помирати від хронічних хвороб, тому що не мають доступу до якісної медичної послуги, навіть просто до огляду чи консультації лікаря», – зазначає Н. Леонченко.

Крім того, депутати обурюються неузгодженим ремонтом дорожнього покриття. Говорять: внаслідок цього у місті відбувається транспортний колапс. Тому її вирішення відкладати на потім неможливо.

«Я розумію і схвалюю ремонт вулиць. Я розумію і схвалюю роботи, які проводить Водоканал, Теплокомуненерго, інші наші підприємства і підрядні організації. Але невже не можна було якимось чином їх узгодити між собою? Тому що одне управління проводить капітальний ремонт дорожнього покриття, інше комунальне підприємство паралельно вулицю перериває, перекладає труби. І рух в місті Житомирі просто паралізований», – говорить Н.Леонченко.

Вкотре у стінах сесійної зали підняли проблему заправки по пр. Незалежності.  Скандальну АЗС побудували ще взимку, але вона не функціонує. Державна архітектурно-будівельна інспекція України в Києві незаконно видала сертифікат на ввід в експлуатацію, – повідомляють у депутатському корпусі. Наразі документи вилучила слідча комісія. Буде позов від прокуратури на оскарження цього сертифікату. Та й самі мешканці прилеглих будинків досі скаржаться на те, що питання не вирішене. 

«Я живу біля цієї незаконної заправки. Вчора було засідання апеляційного суду. Суть цієї заправки в тому, щоб жителі погодилися бути самовбивцями. Тобто мені у вікно з третього поверху йдуть вихлопні гази. Мої діти маленькі. Вчора суддя в апеляційному суді слухав нас, мешканців, і запитує: “Чому така бездіяльність? Що прокуратура робить? Що ваші депутати роблять?” Попросив надати більше матеріалів для суду», – розповідає місцевий житель Володимир Островський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *