Середа, Березень 20

Посієш вітер – пожнеш бурю

Державний департамент США оприлюднив звіт про дотримання прав людини в Україні в 2018 році. Документ опублікований на сайті Держдепу США. Діяльності двох організацій американці приділили особливої уваги. С14 і “Національний корпус” названі “групами ненависті”.
У звіті йдеться про те, що “члени націоналістичних груп ненависті, таких, як С14 і” Національний корпус “здійснювали напади на адвокатів, журналістів, представників національних меншин, прихильників ЛГБТ, а також здійснювали самовільні затримання. При цьому наголошується, що в ряді випадків вони користувалися підтримкою влади. Більш того, у звіті також згадуються випадки надання грантів цим групам українським урядом. Група С14,наприклад, отримала 440 тисяч гривень від Міністерства у справах молоді та спорту на організацію молодіжного літнього табору. У Міністерстві обгрунтували своє рішення тим, що виділені кошти підуть на заходи, які не носять насильницького характеру.
Сьогодні Національний корпус оголосив тотальну мобілізацію. День Гніву запланували на найближчу суботу. Іще три місяці тому експерти у нашій студії запевняли, методи залякування чи застосування сили під час виборчих перегонів використовуватись не будуть. Вір тепер тим експертам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *