Неділя, Березень 7

Помилки або недоліки

Помилки або недолікиОдним з найважливішим фактором покращення життя наших громадян могли б стати результати реформ та доповнення діючих законів. Але що сьогодні бачать українці? Лише помилки та розвал саме за рахунок невдалих кроків реформаторів та законотворців. Фактична невдача реформування виконавчої і судової влади призвела до критичної статистики – статистики, яку самі покращують та коригують лише на папері. Практичний розвал та хаотичне знищення правоохоронної системи призводить до протистояння, до маніпуляцій та циркових вистав, переслідуючи лише мету призупинення, а не знищення корупційної складової.

Без сумніву, у нашій країні потрібен орган контролю та жорсткої політики щодо нанесення шкоди нашій державі, діяння проти національних інтересів тощо, для формування психологічної моделі і у світогляді громади на принципах непідкупності, законності та гідності лише в інтересах країни і її громадян. Наша ментальність не дасть нам прищепити принципи демократі без жорсткої руки молоту. Ми разом з Вами маємо зрозуміти, як важливо не тікати, а іти на зустріч, знаючи, що ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ, виняток потрібно робити для пенсіонера, який пропрацював 30 років і не може зустріти старість – нема з чим і за що, матері, у якої декілька дітей і вона кожен вечір планує, як зібрати дітей до школи, воїна, який захищав нашу країну, а від нього усі відвертаються. Не потрібно бути аналітиком, щоб зрозуміти такі слова: «Хочеш розвалити державу – знищуй її спецслужбу».

Розуміючи непослідовність змін в країні та відсутність результатів реформ, ми поступово знецінюємо дієвість політиків в нашій державі. Цікава думка змінити статистику на фактичні кроки покращення, на дієві механізми впливу, на контроль монополій та знищення олігархату. Демократичність, на думку українців, – це факт добробуту, рівноправність, рівнозначність громадян. Кожна родина є власником частинки нашої держави, а виходить так, що кожна родина поступово стає батраками і головне, що працює вона не на державу – на пана.

Після реформування судової гілки влади цікаві фактори формують нашу думку – такі, як захмарні зарплати, корупція та інколи парадоксальні прийняті рішення тих, хто давав присягу своїй країні і українському народу. І знову реформа, та й непроста. Читаючи в ЗМІ інформацію про штучний розвал української спецслужби, розуміючи, що далеко не все виходить, що ворог тут біля нас, зрозуміло одне – що ми маємо реформуватись з усіма, завести статистику відвідування державних органів, статистику відвідування магазинів, статистику прогулянок з родиною… Хіба  статистика покращить наше мислення чи життя? Важко багатьом зрозуміти дії реформаторів, а інколи взагалі незрозумілі кроки діючих законотворців. Таке враження, що вони з іншої галактики. Чому не приймати закон в цілому, а спочатку перевірити його дієвість та практичність? Хіба важко враховувати ментальність та психологічне сприйняття, хіба важко перевірити механізми його виконання, а може, важко спитати у громадян – чи не буде безліч проти? Маємо результат: люди не йдуть до закону а тікають від нього. Результат буде, і я впевнений, що він буде позитивно впливати на суспільство. Але я переживаю восьмий десяток, і я цього, на превеликий жаль, не побачу. Ми сильні, переженемо все це, але якою ціною? Ми маємо сіяти добро, ми маємо лишати за собою бетонну стабільність.

Слава Україні! Шановні Українці! Час невпинною силою змінює нас, озерніться!!!

Далі буде…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram