Четвер, Грудень 3

Політична проституція – крах діяльності громадського діяча чи фактор виживання у сучасному суспільно-політичному житті? Хто ж вона?

Політична проституція - крах діяльності громадського діяча чи фактор виживання у сучасному суспільно-політичному житті? Хто ж вона?Сучасна політика хаотично змінюється завдяки методам т. зв. «безхребетності і безпринципності», що може стати наслідком створення критичної маси політиків та їх партійних організацій, які можна буде купити: змінити, переформатовати, вплинути на будь-яке рішення чи дію, що може призвести до розвалу країни в цілому.
Один з таких фактів ми бачимо під час виборчого процесу напередодні місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня 2020 року. А тепер по факту. Одна усім відома жінка є кандидатом до Житомирської обласної ради від партії «проституток» (на моє особисте переконання). Вона намагалась долучитись до багатьох громадсько-політичних організацій під псевдо ідеологією патріотизму і справедливості для всіх і з прихованою основною метою власного збагачення. Пані Олена цікавий кандидат взагалі. Її життя активне, гарні молодіжні осередки, журналістська діяльність, перебігання з різних партій і активних організацій і тут фінал в контексті «Я нікому непотрібна», але на допомогу прийшли друзі теж з когорти проституток і запропонували лишитись на плаву і, як завжди, заробити на цьому. До речі до звичайних проституток взагалі ніяких претензій, вони просто заробляють кошти своїм тілом. Тут проблематика інша.
Політична проституція – це зрада собі, своїм принципам, родині, друзям, як зрада чоловіку або жінці, як зрада переходу на бік ворога і т. д. Головне, що такі фатальні випадки можуть призвести до невиправних наслідків, а саме зрада будь-кого і будь-де за буханець хлібу. Схаменіться шановні, ВИБОРИ ПРОЙДУТЬ, потім нові ну і т. д., але життя ми маємо прожити достойно. Зрадників ніхто і ніколи не цінує, вони можуть крутитись, як воші на гребінці, але кінцевий результат буде один.
Саме такі, як пані Олена, є фундаментом для негативних наслідків нашого сучасного політикуму. Молодь буде брати приклад, думаючи що політика – це лише бруд, але завжди є межі, а межі для кожного свої. Навіть у капіталістичних моделях є принципи: стержень, сила прагматичного мислення, системних механізмів, відстоювання ідеології …..
Зрозуміло, що пані не може заробляти по іншому і вимушена так чинити, але в подальшому до таких політиків не будуть ставитись серйозно у зв’язку з простою логікою: зрадив раз, зрадить знову. Навіть у сучасній Верховній Раді є такі випадки, але кожна група-команда, більшість, намагається сформуватись так, щоб усі її члени були, як єдиний механізм швейцарського годинника. Таким чином можна руйнувати будь-які суспільно-політичні реалії за рахунок команди, як єдине ціле. Сучасна «Політична проституція» це страшна пухлина, за яку завжди «соромно» і страшно, які будуть наслідки. Якщо таких як пані Олена не заблокувати, наша держава буде ще довго іти до своєї мети – КВІТУЧОЇ КРАЇНИ.
Єдиний вихід – ставати егоїстами для свого суспільства, жити по принципу «виховуй себе, своїх дітей, друзів, оточення». Сучасні реалії нас змушують ставати жорсткими егоїстами до ворогів, як в економічному так і політичному житті. Формуйте мислення свого оточення, за рахунок сьогоднішнього вкладу і завтрашнього результату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *