Субота, Квітень 17

Політолог: Єрмак зміцнює міжнародний напрямок в ОП для консолідації з Вашингтоном проти Кремля

Політолог: Єрмак зміцнює міжнародний напрямок в ОП для консолідації з Вашингтоном проти КремляГолова Офісу Президента Андрій Єрмак підсилює міжнародну складову в ОП для того, щоб активізувати роботу з Вашингтоном проти Кремля. Про це свідчить останнє призначення Ігоря Брусило заступником керівника ОП, вважає політолог Андрій Золотарьов.

Як зауважив політолог, офіційно напрямок діяльності Брусило в ОП назвали «якісною організацією і змістовним наповненням міжнародних візитів президента Зеленського».

«Цим кадровим ходом Андрій Єрмак підсилює команду ОП, а саме – її міжнародну складову. Це необхідно, щоб налагодити ефективну комунікацію з Вашингтоном в умовах посилення тиску Москви», – пояснив Золотарьов.

За його словами, останнім часом ОП і особисто президент відчували дедалі зростаючий пресинг з боку РФ, пов’язаний із небажанням української сторони йти на поступки з багатьох питань: по мінським угодам, у питаннях подачі води до Криму і, нарешті, з приводу санкцій проти кума Путіна – Медведчука та його телеканалів.

В таких умовах Єрмаку надзвичайно важливо мати Вашингтон в якості союзника у протистоянні РФ.

Дуже ймовірно, вважає Золотарьов, що слідом за призначенням Брусило будуть й інші кадрові перестановки, які підсилять міжнародний напрямок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram