Середа, Травень 18

Надзвичайні ситуації та як на них реагувати: у Житомирі розпочалися навчання

Надзвичайні ситуації та як на них реагувати: у Житомирі розпочалися навчанняРозпочалися навчання волонтерських груп реагування на надзвичайні ситуації.  Правильності дій у разі надходження повідомлень про загрозу вибуху вчаться представники житомирських медичних  та освітніх закладів, повідомляє пресцентр Житомирської міської ради. Заняття триватимуть упродовж тижня. 

Фахівці національної поліції розповідають про основні алгоритми дій, заходи безпеки та порядок дій до прибуття підрозділів поліції на об’єкти.

 «Мета занять – максимальне  убезпечення населення та зменшення соціальної напруги. Вчитимемо  механізмам виявлення підозрілих предметів та якими є подальші дії  у разі їх виявлення», – говорить начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Житомирській області Володимир Підкуйко.  

Фахівці наголошують: персонал також має бути проінструктований, як запобігти паніці та тисняви,  зберігати  спокій  та діяти відповідно до  визначених  алгоритмів. Ці алгоритми до керівників закладів доведені.

Порядок дій представників  освітніх та медичних закладів майже ідентичні. Різниця – лише у специфіці самого об’єкту, його розмірів, кількості персоналу та людей, що там перебувають. Все це враховано   у навчальній підготовці.

Важливо: виявити  підозрілий предмет та повідомити про це поліцію – основне завдання волонтерських груп. Не  наближатися і не торкатися своїми руками – основна вимога. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram