Неділя, Березень 7

Критика сьогодення

Ми є творцями історії сьогодення нашої держави, разом формуємо наше майбутнє, змінюємось і йдемо вперед до своєї мрії – квітучої держави Україна.

Кожен громадянин нашої держави робить інколи непомітний для себе внесок для покращення загального становища, кожен українець є фундаментом та опорою для загальних і опорних стін нашого суспільно-політичного життя, економіки, безпеки і соціального розвитку. Більшість з нас це робить непомітно, а інколи не придаючи цьому увагу, але подивімось, що будуємо і для кого. В першу чергу ми бачимо з вами проблематику, яка знищує наші минулі і теперішні надбання. Може, є потреба змінити це направлення на виявлення дійсності, без ділення на чорне і біле, а зміну на користь  або знищення? З основами знищення все зрозуміло: наша ментальність формувалась радянським союзом, який в сучасних реаліях з’їв сам себе; але є потреба змінитись чи пристосуватись до локомотивів прогресуючих економік світу, для конкурування та вміння розмовляти на рівних. З іншого боку, користь для держави, а не для себе, є проблема, що постійно виявляється серед тих, хто, переступивши поріг т. зв. «класності», забуває, звідки він прийшов. Змінюється не люди, змінюються їх реалії на рівні підсвідомості, вони розуміють для себе, що саме вони можуть змінити своє життя, стати заможними, керувати іншими, досягти вершини. Ось тут маємо дати оцінку депутатам, які йшли змінювати країну, а змінюють лише свій добробут. Варто в першу чергу змінити законні механізми відкликання депутатів, спростити механізми недоторканості усіх державних органів, це дасть змогу нашому  демократичному суспільству не контролювати, а регулювати діяльність органів діючої влади.

Ми навчились професійно критикувати, критикують навіть ті, що не знаються на цій сфері, критикують навіть ті, яким просто все не подобається.  Але не в тому справа: ми забули про працю, критикуючи інших, забули про доброту, стравлюючи інших, забули про повагу. Це страшне дійство відбувається саме з розривом класності, на прикладі «бідняк, мовчи, бо я тебе засуджу, я маю авто краще і я перший поїду» тощо… Наші діти дивляться на це і формують мислення негативу –  ось це проблема.

Народовладдя у сучасних реаліях – це результат виборів, але народовладдя без контрою та корегування – це втрачений час. Діючий Президент є гарантом народовладдя і Конституції України, він дійсно намагається щось змінити, але ж він стоїть один проти всіх, проти корупції, проти судів, проти олігархів, проти чиновників-пристосуванців, проти свавілля людської ненависної ментальності, для нас з вами стоїть, бореться за нашу державу. Прошу замислитись, що критикують його найбільше ті, хто вже спробував кормитись за рахунок державного корита, хто хоче туди повернутись. Невже ми досі не зрозуміли, що повага без статусу і статків – це круто, що заздрість і ненависть знищує вас, як ракова пухлина з середини, що доброта і дає тепло, надію, посмішку, і безмежне бажання жити!!! Ми не маємо змінюватись, ми маємо вчитись! Що нам краще у домі – ненависть чи доброта? Сучасні технології руйнують світоглядність та далекозорість мислення, але ми маємо з цим боротись, дивлячись ще далі, на десять кроків попереду, на тих, хто цей шлях вже пройшов.

Військові конфлікти з Володимиром-перевертнем з РФ скоро закінчиться, але ж як так можна посварити навіки нас з сусідом, як так можна «нагадити» в усьому світі, посіявши панічні настрої і страхіття в людські голови? Пан Володимир вже зрозумів, що він не великий, а хворий, але ж сліз людських йому вистачить, щоб втонути у безмежному горі материнських прокльонів.

Ми розвиваємось, а це головне, не стоїмо на місці, рухаємось вперед. Не робить помилок диванний критик, не робить помилок лише той, хто стоїть і нічого не робить. Ви головне нам не заважайте, ми будемо успішною країною світу, може не так швидко, як хотілось, але я впевнений: ми найрозумніша нація. Ми навчимо розмовляти з суспільством усіх без винятку, хай то олігарх, чиновник, або просто нахаба. Суспільство моноліту добра, розуму і поваги перетре будь-яку ненависть і зневагу, я в цьому впевнений.  Варто вірити і сприяти суспільству, і не кажіть, що ви не можете змінити світ, саме ви може змінити все навколо себе, і навіть більше. Шануймося, шановні Українці, ми того варті !!!

Далі буде…….

Критика сьогодення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram