Неділя, Березень 7

КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІНа цьому наголосив заступник міського голови Олександр Шевчук під час наради за участю профільних керівників виконавчих органів з питань виконання робіт з прибирання міста від снігу.

«Наше завдання – швидко прибрати вулиці та забезпечити зручне пересування містом пішоходам і водіям. До прикладу, міський транспорт вийшов на маршрути відповідно до розкладу і працює без перебою, а саме: з 4.30 ранку всі вийшли і працюють», − зазначив заступник міського голови.

КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІВ ніч з 14 на 15 січня 2021 року на вулицях міста працювала механізована протиожеледна бригада в складі 9 одиниць спецтехніки.

  • 5 МАЗів (Глобуси) – піскорозкидачі;
  • 1 КАМАЗ – піскорозкидач;
  • 2 ЗІЛ (КДМ) – піскорозкидачі;
  • 1 навантажувач.

КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІВикористано близько 300 т піскосуміші та 28 т солі.

На прибиранні та посипанні тротуарів задіяні 9 одиниць спецтехніки (5-підмітальні трактори, 3-ХАКО, 1-ШМІДТ), 4 тілбургера, 21 працівник КП «УАШ» та підрядні організації.

15 січня 2021 року в черговій зміні механізована протиожеледна бригада в складі 11 одиниць спецтехніки.

  • 5 МАЗів – піскорозкидачі;
  • 1 КАМАЗ – піскорозкидач;
  • 1 ЗІЛ (КДМ) – піскорозкидач;
  • 2 підмітальні трактора;
  • 1 ЗІЛ (МДК);
  • 1 навантажувач.

КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІДля  прибирання снігу на об’єктах благоустрою комунальні підприємства міської ради задіяли 9 одиниць підмітальної техніки та 102 робітники.

КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІВ КП «Експлуатація штучних споруд» міської ради були задіяні 2 трактори «ТУМ», 7 робітників-прибиральників та 3 бригади з 6 робітників.

В КП «Зеленбуд» міської ради задіяно прибирання снігу 4 одиниці техніки та 45 прибиральнків.

В КП «СККПО» міської ради  працювали 2 одиниці техніки та 22 прибиральники.

В КП «Інспеція з благоустрою м. Житомира» міської ради працював один підмітальний трактор та 10 прибиральників.

Для прибирання від снігу прибудинкових територій 15 січня задіяно 395 людей та 12 одиниць техніки.

Представники комунальних служб звертаються до житомирян бути обережними на вулицях та дотримуватись правил паркування авто, щоб на дорогах могла працювати великогабаритна спецтехніка.

Профільні заступники міського голови тримають на постійному контролі питання щодо належного виконання робіт з прибирання снігу. Протягом періоду снігопаду наради, де керівники профільних виконавчих органів міської ради звітуватимуть про хід виконання робіт з прибирання снігу, будуть проводитися щодня.

КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІКОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІКОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ МІСТА ПРАЦЮЮТЬ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram