Понеділок, Серпень 3

Карантин на Житомирщині не послаблюють

Ресторани не відкриють, служби в храмах будуть тільки за умови жорстких карантинних заходів, а на ринках, в магазинах та громадському транспорті починаються ретельні перевірки. Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула питання щодо посилення карантинних заходів в області, яке ініціював Віталій Бунечко.
Житомирщина не тільки не переходить на черговий етап послаблення карантину з 5 червня, а й може повернутись до більш жорстких обмежень, якщо ситуація найблищим часом не стабілізується.
Захворюваність на коронавірус в регіоні зросла. Вчора ми взагалі були у лідерах по кількості хворих за добу. Таким чиним Житомирська область серед 10 регіонів України, які за показниками МОЗ не готові до послаблення карантину.
Загалом в Україні вже третій день поспіль зростає кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на традиційній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу.
В уряді наголошують: якщо така тенденція зберігатиметься й надалі, то пом’якшення карантину може призвести до погіршення епідеміологічної ситуації в країні.
Тож жителям області нагадують, що адаптивний карантин – це не ігнорування обмежувальних заходів. Масковий режим в області обов’язковий, дистанція обов’язкова. За недотримання норм притягуватимуть до відповідальності.

Карантин на Житомирщині не послаблюють

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *