Середа, Березень 20

Індульгенція на здирництво

26 лютого Конституційний суд України визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання за незаконне збагачення. Ця стаття зобов’язувала чиновників пояснювати джерела власних доходів і доходів членів сім’ї.
В минулому році, згідно з інформацією НАБУ відкрито 50 проваджень за фактами незаконного збагачення. Загальна сума – 455, 6 мільйонів гривень. Більшість осіб – 30 %, відносно яких веде розслідування НАБУ є народними депутатами України, 13% – прокурори, 11% – депутати місцевих рад, 10% – судді, 17% – інші особи. Це дані з офіційного звіту Національного антикорупційного бюро за друге півріччя 2018 року.
Відтепер усі ці справи можуть наказати довго жити. І всі ці статки на мільйони гривень, виявляється нажиті непосильною працею. А розслідування НАБУ – справа рук політичних опонентів і спроба мерзенної розправи над порядними людьми.
Пам’ятаєте валізи готівки, які кілька років тому задекларували поважні люди з політичного бомонду. Суспільство вражено ойкнуло, схопилося за серце і потроху видихнуло. Нічого не сталося, проковтнуло. Проковтне і наступне.
От тільки не зрозуміло для чого НАБУ оголошує набір секретних співробітників, детективів, агентів під прикриттям. Обіцяє цікаву, драйвову роботу і дає, цитата, «можливість вписати своє ім’я в історію боротьби з топ-корупцією». Питання, здається, риторичне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *