Субота, Квітень 17

Єрмак посилює команду ОП для переговорів з США проти Путіна – експерт

Єрмак посилює команду ОП для переговорів з США проти Путіна – експертЗ призначенням Ігоря Брусила заступником голови Офісу Президента сам голова ОП Андрій Єрмак підсилює президентську команду для того, щоб налагодити роботу з адміністрацією Білого дому проти Росії. Про це у Facebook пише політолог Андрій Золотарьов.

Як зазначає Золотарьов, з моменту призначення Брусила про цю подію багато говорять і пишуть. Однак мало хто звернув увагу на інформацію про те, чим він буде займатися в Офісі президента – “якісна організація і змістовне наповнення міжнародних візитів президента Зеленського“.

Цим кадровим ходом Андрій Єрмак підсилює команду ОП, а саме – її міжнародну складову. Це необхідно, щоб налагодити ефективну комунікацію з Вашингтоном“, – упевнений Золотарьов.

Останнім часом Офісу і президенту доводиться витримувати все більш зростаючий пресинг з боку Кремля, пов’язаний з небажанням Києва йти на поступки по мінських угодах, відмовою давати воду для Криму і, нарешті, санкціями проти Медведчука і його телеканалів, пояснює політолог.

У таких умовах для Єрмака вкрай важливо посилити роботу з Вашингтоном проти РФ. Цілком імовірно, що Брусило – не остання кадрова перестановка. І якщо не на рівні заступника голови ОП, то на рівні радників і консультантів цей напрямок посилюватимуть“, – інформує Золотарьов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram