Середа, Травень 18

Голова обласної ради Володимир Федоренко наприкінці свят відвідав бійців на передовій

Голова обласної ради Володимир Федоренко наприкінці свят відвідав бійців на передовійОстанній день різдвяно-новорічного циклу на передовій. Голова обласної ради Володимир Федоренко разом з депутатами відвідали 30 механізовану бригаду імені княза Костянтина Острозького, яка сумлінно тримає оборону українського кордону в Донецькій та Луганській областях. Мета приїзду – технічна підтримка воїнів, яка допомагатиме нашим захисникам повернутися додому живими та неушкодженими, говорить пан Володимир. Окрім того, на Водохреща бійцям від житомирської області та депутатського корпусу вручили нагороди, також привезли грамоти від громад Житомирщини, зокрема з Олевської ОТГ.

“Ми привезли обладнання, яке дозволяє наблюдати за ворогом з безпечних місць, не висовуючи голови і таким чином, убезпечуючи власне життя. Це все в край важливо, адже мова йде про життя наших хлопців та дівчат, які служать безпосередньо у зоні бойових дій”, – говорить голова обласної ради Володимир Федоренко.

Разом з тим, такі поїздки не вирішують військові питання у повному обсязі, говорить Володимир Федоренко. Адже, частина їх приїжджає разом з хлопцями вже у мирне життя, проте область обіцяє не залишати наодинці бійців з їх проблемами.

“Мій приїзд, я вважаю – це обов’язок мій перед нашими хлопцями. У нас дуже гарних зв’язок з командиром частини, з офіцерами, солдатами, які тут служать, які завжди можуть подзвонити чи написати мені і розповісти про проблеми, які мають. І я й моя команда завжди готові допомогти бійцям і їх родинам з будь-яких питань”, –  наголошує голова обласної ради Володимир Федоренко.

Загалом, нині ситуація на передовій, звітує пресцентр ООС контрольована українськими військовими, а самі бійці впевнено говорять, стоятимуть до переможного завершення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram