Неділя, Березень 7

Гарна думка

Ми, Українці, є наймудріші, але частина нас сьогодні зневірилась. Як  повернути їх світогляд за допомогою державного коригування, як підвищити їх рівень життя, як змінити їх ставлення до свого дому?

Все парадоксально просто. Рівень боргових зобов’язань нашої держави лягає на всіх її громадян, і у разі відповідальності ми всі маємо тримати відповідь. А якщо створити фонд багатих і фонд бідних, один з яких наповнює інший для підтримки, результатом таких дій може стати справедлива стабільність. Тобто, фонди мають однаковий еквівалент, але наповнення залежатиме від наповнення. Проста математична формула: Українець, який отримав за рік 100 гривень, віддав у свою державу 20 гривень, Українець, який отримав за рік 1000, віддав до бюджету 200 гривень. І,якщо ми маємо після в одному фонді – 20, у іншому – 200, скорегуємо разом 50/50 наші фонди і отримаємо 110 на 110. Що далі? А далі все просто, у разі позитивної динаміки фонди будуть конкурувати і т. зв. Фонд багатих захоче платити менше і зробить все, щоб фонд бідних наповнювався самостійно, тобто намагатиметься піднімати добробут усіх для балансування. Може, це і безглузда думка, але без тієї самої золотої серединки нам не вижити. На порозі сучасності уся проблематика і негатив ллється через край з боку РФ, як ворога, з боку країн-конкурентів, з усіх боків; ми успішними непотрібні нікому. Ми маємо ставати єдиним цілим, як нація без перепонів та протистоянь віри, мови, амбіцій, ненависті і люті, саме нашу лють нам потрібно перекувати на терпіння, підтримку того, хто будує, хто намагається змінити наше життя, хто бореться та захищає нашу країну.

Інколи зневірені українці кажуть: «Що я сам можу змінити», це не так, хоча це нам в колисках прищеплювали вожді тієї сучасності, щоб править вічно!!! Кожен з нас, шановні Українці, є творцем сучасності, кожен по різному сьогодні є одним з мільйонів нашої держави, який впливає на завтра за рахунок своїх дій. Якщо Ми з Вами не змінили нашу країну сьогодні, ми змінимо її завтра, але якою вона буде завтра, залежить тільки від нас!!!

Інколи опускаються руки після брудних та безпринципних дій людей нової т. зв. «касти недоукраїнців» топ-корупціонерів, але найстрашніше – бачити вищевказаних осіб на судах, як вони тікають і викручуються, як вони заради наживи не мають нічого святого. Це не лірика, це те, що ми з вами ще не встигли переробити. Але ж ні, цікавість суспільства має бути прикута до бомжа, який вкрав велосипед і сів на 10 років за грати, взявши на себе ще 39 фактів просто для закриття плану райвідділу, просто для отримання премії керівнику і т. д… Невже не соромно, невже не йокнуло, невже суддя отого не помітив!!!!! Хіба присягу вони дають на вірність грошової одиниці, або гарній оселі чи авто? Схаменіться і почніть змінюватись, інакше доля змінить вас…..

Має те, що маємо, а маємо дуже багато, просто потрібно швидше все по полицям розкласти у своєму домі, який зветься Україна. Вірити ми маємо тому, хто нас веде за собою, вірити ми маємо тим, хто нас з’єднує, а не роз’єднує. Чи є така фігура в нашій країні? Є, це діючий президент. Звичайно, не все виходить, і команда підводить, але він не стоїть, він кожен день бореться за нас з вами. Більшість почне поливати брудом, але не біда, поливають брудом саме ті, хто нічого не хоче робити, гарно жити і отримувати задоволення від горя і невдач інших, хай потайки, але боїться правди та тікає від самокритики.

Усі Ми славні українці, усім нам разом з Вами йти, не розділяйте, а складайте, шляхи до Мрії, до мети!!! Усім ДОБРА, МИРУ.

Гарна думка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram