Четвер, Грудень 3

Чого чекає суспільство від влади?

Чого чекає суспільство від влади?Сучасні реалії суспільно політичних векторів електорального поля, які напряму формують мислення громад можуть показати під час виборів органів місцевого самоврядування 25 жовтня 2020року регрес і в окремих випадках мінімізацію участі у виборчому процесі громадян країни. Зокрема, основою для регресу, є розгалужена політика діючої більшості, яка поступово надає однотипну видимість облич того чи іншого кандидата, що відкладається на підсвідомості виборця в контексті бездіяльності, або діяльності лише на власну користь. Кожен виборець мислить на підставі хронології подій минулого не формуючи-моделюючи прогноз майбутнього, що в принципі і є основою незмінного кола, а за певних обставин взагалі пасивності 25-30% виборців, які будуть в подальшому приймати участь у виборах. Вказана тенденція призведе до знищення інтелігенції і сформує максимальний розрив класності населення. Також, т.зв. «безпринципність» і «флегматичність» суспільства у виборчих процесах, яку пов’язують з ментальністю є помилковим мисленням, кожна громада егоїстично має виборювати преференції для своїх жителів сіл, селищ, районів, міст і областей, що в подальшому може сформувати конкуренцію, яка переросте у боротьбу у вигляді змагань за своїх людей, розвитку їх території, покращення соціально-побутових та просвітницьких направлень повсякденного життя.

1. Зміна виборчого законодавства, зменшення кількості і збільшення якості роботи органів місцевого самоврядування за рахунок жорсткого контролю у автоматичному режимі з обмеженим і ідентифікуючим доступом.

2. Зміна КПК та Судової системи щодо виконання рішень, принципові т.зв. «публічні покарання» за допомогою ЗМІ, фіксація-внесення до єдиної бази без можливості видалення даних про злочин.

3. Кандидати до будь-яких органів влади без політичного минулого з автоматичним терміном та обов’язковими правилами кваліфікації. Основою для побудови нової сучасної моделі, мають стати:

а) ЗАКОН, ПРАВИЛА (виконання рішень без т.зв. «людського фактору», примус, як засіб виконання).

б) ФІНАНСОВИЙ РОЗВИТОК – формування інвестиційного клімату на основі типових принципів розвинутих країн з урахуванням логістики, географічного положення, природних ресурсів, тощо.

с) Формування внутрішньої політики на основі створення інвестиційного клімату (№1), за рахунок надання переваг розвитку і фінансової підтримки господарствам, які мають кінцеву мету готової продукції (№2). Окремо сформувати комісію, яка надаватиме перевагу швидкісній моделі бізнес-плану (термін прийняття рішень 3 доби) для контролю термінів-використання коштів до повного запуску вказаних господарств.

д) Розроблення ряду заходів на встановлення осіб, органів, підприємств, які можуть створювати перепони, протидії, затягування тощо, з урахуванням моделей з метою максимально швидко втілювати проекти в реальність до повного запуску. Подальший розвиток на основі стратегії «На крок по попереду». Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *