Субота, Квітень 17

Андрій Єрмак підсилює команду переговорників з США проти Росії, – політолог

Андрій Єрмак підсилює команду переговорників з США проти Росії, - політолог17 березня Зеленський підписав указ про призначення Ігоря Брусила заступником глави ОП Андрія Єрмака. Призначенням Брусила заступником голови Офісу Президента Єрмак підсилює команду ОП, а саме – її міжнародну складову, щоб налагодити ефективну комунікацію з Вашингтоном. Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Андрій Золотарьов.

Раніше Єрмак зазначив, що призначення Брусила поліпшить організаційну складову візитів Зеленського, а також підвищить статус представництва української сторони при їх підготовці.

За словами Золотарьова, останнім часом Офісу і Президенту доводиться випробовувати все зростаючий пресинг з боку Кремля, пов’язаний з небажанням Києва йти на поступки за Мінськими угодами, відмовою давати воду в Крим і, нарешті, санкціями проти Медведчука і його телеканалів.

«У таких умовах для Єрмака вкрай важливо посилити роботу з Вашингтоном проти РФ. Брусило – не остання кадрова перестановка. Якщо не на рівні заступника голови ОП, то на рівні радників і консультантів цей напрямок посилюватимуть», – підкреслив Золотарьов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LinkedIn
Share
Instagram